0 850 840 7807
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

SambaPOS Mobile Client

1 kez görüntülendi

SambaPOS Mobile Client uygulaması, işletme garsonları için en gerekli özellikler baz alınarak hazırlanmış EMSALSİZ bir mobil uygulamadır. %100 SambaPOS ile entegre olarak çalışmakta olup tüm özellikler yetki bazlı olarak çalışmaktadır. Ana kasada yapılan her türlü değişiklik anlık olarak uygulamaya yansımaktadır ve herhangi bir güncelleme veya yeniden başlatma gerektirmez. Tüm renkler, yetkiler, varlık ekranları ve menu yapısı SambaPOS’da ayarlandığı şekilde gösterilmektedir.

En önemli detaylardan biri olan Sesli ve yazılı iletişim özelliği telsiz mantığı ile çalışmaktadır. Bluetooth bağlantı ile kullanılan kulaklık sayesinde tablet garsonun cebinde kilitli durumda olsa dahi sesli mesajlar otomatik olarak duyurulur ve bildirim ekranına yansıtılır. Aynı özellik kasa kullanıcısının bilgisayarında masa üstü uygulaması olarak çalıştığından gerekli iletişim ve direktifler kasadan tüm garsonlara sesli, yazılı veya resimli olarak iletilebilir.

Yine en güzel detaylardan biri olan Dinamik QR Masa Kartı özelliği,  geleneksel olarak manyetik masa kartı kullanımına son verir. Manyetik baskılı kart kullanmak hem maaliyetli, hemde masalara sabit olarak çalıştığından ötürü işletmelere kullanım zorluğu ve yüksek maaliyetler getirmektedir, ayrıca arada kaybolan kartlardan dolayı birçok  sorunlar yaşanmakta, bundan dolayı da işletmeler Masa Kartı uygulamasına sıcak bakmamaktadır. Uygulamamızdaki QR masa kartı özelliği manyetik karta gerek kalmadan, kartvizit şeklinde istenilen formatta QR kodlu baskı yapılabilen ucuz maaliyetli kartları tablet veya telefonun kamerasından okuyarak masaya atayabilmektedir. Bu kartların 1000 tanesi 35-40 ₺ arasında olduğundan işletmeye  manyetik kartlar gibi bir külfet getirmemektedir. Ayrıca kaybolması veya çöpe atılması da sorun teşkil etmemektedir.

Download Demo APP

Download Demo APP

 

Desteklenen Diller / Supported Languages   :        Türkçe     English

Uygulama Adı   :   SambaPOS Mobile Client

Lisans Türü       :    Yıllık / Yearly

Fiyat ( Kullanıcı Başına)  : 60 $ +Kdv

Price Per User : 60 $ +Vat

 

 

Ürün Görselleri