0 850 840 7807
ArabicEnglishFrenchGermanTurkish
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cep Garsonu – Pocket Waıter

713 kez görüntülendi

Cep Garsonu uygulamaya verdiğimiz genel bir isimdir. Bu uygulamayı satın aldığınızda cep telefonlarının uygulama mağazasında restorantın adı ve logosu ile yayınlanır. Bu uygulama restoran müşterileri tarafından indirilerek hem restorantta masada otururken, hem de uzaktan paket servis siparişi vermesine olanak sağlar. Müşteriler garsona gerek duymadan, uygulama üzerinden kendi siparişlerini verebilir, masa değiştirebilir veya hesap isteyebilirler. Bu uygulamayı geliştirmekteki amacımız bu sektördeki en büyük gider kalemi olan personel sayısını azaltabilmektir. Uygulama yaygınlaştığında işletme ölçeğinde en az 1 garson tasarruf sağlanabilir.

Uygulama SambaPOS ile %100 entegre olarak çalışmakta olup verilen siparişler anlık olarak ana ekrana yansıyacaktır. Belirli zamanlarda paket servis hizmeti kapatılabilir, minimum sipariş tutarı değiştirilebilir ve biten ürün işaretlenerek hatalı siparişin önüne geçilebilmektedir.

Menü ve fiyatlarda yapılan her türlü değişiklik anında uygulamaya yansımakta olup, herhangi bir güncellemeye gerek yoktur. Müşteriler sipariş verdiğinde her işlemde bildirim gönderilmekte ve müşterinin siparişini takip etmesi sağlanmaktadır.

Şube sistemi ile çalışmaya uygun olan uygulamamızı kullanan işletme ve müşterilerden aldığımız olumlu yorumları uygulama mağazalarından takip edebilirsiniz.

Download Demo ( IOS Relase Coming Soon )

Download Demo APP

 

 

 

– Uygulama Adı   :    Cep Garsonu

– Lisans Türü       :    Yıllık

– Fiyat   : Sipariş başına 2 ₺ sabit komisyon  

 

 

 

Ürün Görselleri
Mesaj Gönder
1
Whatsapp Mesajı Gönder
Whatsapp Messenger
Bize Whatsapp Mesajı Gönderin ...
Send a Whatsapp Message ...
Mesaj Gönder
1
Whatsapp Mesajı Gönder
Whatsapp Messenger
Bize Whatsapp Mesajı Gönderin ...
Send a Whatsapp Message ...